4A B ساختمان Zhuao پارک صنعتی Gushu Xixiang Baoan منطقه شنژن، چین، 518126
خانه محصولاتHD SDI مبدل

اپتیکال اپتیکال 3G HD SDI با تک فیبر تک حالت

اپتیکال اپتیکال 3G HD SDI با تک فیبر تک حالت

    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
    • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber
  • 3G HD SDI optical extender with Single Mode Single Fiber

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: NEWBRIDGE
    گواهی: FCC,CE
    شماره مدل: ND8010SG

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1Pair
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: بسته بندی می تواند توسط مشتری درخواست شده، معمولا در کارتن استفاده می شود
    زمان تحویل: با توجه به مقدار و جوراب زنانه ساقه بلند، 7-10 روز کاری پس از پرداخت
    شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
    قابلیت ارائه: 2000 پارک در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    مدل: ND8010SG-S20 نوع سیگنال: SD-SDI (270Mbps) / HD-SDI (1.485Gbps) 3G-SDI (2.97Gbps)
    درجه حرارت: 0 ° C ~ 60 ° C / 32 ° F ~ 140 ° F منبع تغذیه: 5 ~ 24 دسی بل
    دمای ذخیره سازی: -30 ° C ~ 70 ° C / -22 ° F ~ 158 ° F ابعاد: 176 x 150 x 30 میلی متر / 6.97x 6.10 x 1.18 اینچ
    وزن: 900 گرم (Tx و Rx)

    فرستنده اپتیکال 3G HD SDI با حالت تک فیبر تک حالت

    1. بررسی اجمالی

    فرستنده اپتیکال Newbridge®ND8010SG SD / HD / 3G-SDI یک دستگاه انتقال کامل و اقتصادی برای انتقال ویدئو HD / HD / 3G-SDI به حداکثر 40KM و Plus، اطلاعات جاسازی شده و RS485 از طریق فیبر نوری است.

    فرستنده به عنوان فرستنده مورد استفاده قرار می گیرد و گیرنده به عنوان دریافت کننده مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم پشتیبانی بر اساس SMPTE424M، SMPTE292M، SMPTE259M استاندارد، و نیز DVB-ASI (EN50083-9) فرمت سیگنال تلویزیون دیجیتال است.

    ND8010SG

    L SD، HD، 3G تشخیص خودکار، نرخ انتقال پشتیبانی از 270M بیت / ثانیه به 2.97G بیت / ثانیه

    فاصله انتقال از 0 کیلومتر تا 40 کیلومتر از طریق فیبر چند منظوره یا فیبر تک حالت است.

    l پشتیبانی SMPTE (2.97G)، SMPTE 259M (1.485Gbps)، SMPTE 259M (270Mbps) و DVB-ASI

    • حمل یک کانال SDI حلقه سیگنال را حمل کنید.

    l با داده های 2CH Bi-Di

    l نشانگر وضعیت عملیات توسط LED

    3 نمودار برنامه

    4. ابعاد

    5. مشخصات

    مود ال ND8010SG
    مقدار / نوع تنها حالت، فیبر تک
    پورت ویدئو 1CH BNC SDI
    SDI Loop Out Interface 1CH BNC SDI
    فاصله انتقال 0m-20Km / 40km اختیاری است
    اتصال فیبر FC / APC
    طول موج 1310 نانومتر / 1550 نانومتر
    قدرت منتقل شده -10dbm ~ -3dbm
    حداکثر حساسیت دریافتی <-34dbm
    نوع سیگنال SD-SDI (270 مگابیت در ثانیه) / HD-SDI (1.485Gbps) / 3G-SDI (2.97Gbps)
    پشتیبانی از ورودی فرمت

    SD: 525i @ 59.94Hz، 625i @ 50Hz

    HD: 720p @ 25Hz / 29.97Hz / 30Hz

    720p @ 50Hz / 59.94Hz / 60Hz

    1080i @ 50Hz / 59.94Hz / 60Hz

    1080p @ 23.98Hz / 24Hz / 25Hz / 29Hz / 30Hz / 50Hz / 59.94Hz / 60Hz

    استاندارد ویدئو SMPTE 292M، SMPTE 259M و SMPTE424M
    DATA COMM روش 2CH RS-485 / نیمه دوبلکس / پایانه های صنعتی
    درسطح برق 800mVp-p ± 10٪
    In-0ut Ohm 75 وحشت
    صوتی دیجیتال 48 کیلوهرتز
    کانال صوتی دیجیتال AES 8CH
    پشتیبانی کامل 5 ~ 24 دسی بل
    در مورد مجموع هزینه ها را در نظر بگیرید 3 ~ 5 وات
    در صورت تمایل می توانید از این نرم افزار استفاده کنید 0 ° C ~ 60 ° C / 32 ° F ~ 140 ° F
    دمای ذخیره سازی -30 ° C ~ 70 ° C / -22 ° F ~ 158 ° F
    رعایت بهداشت دهان و دندان 20 ~ 90٪ RH (بدون غلظت)
    من دیوانه ام 176 x 150 x 30 میلی متر / 6.97x 6.10 x 1.18 in
    وزن 900 گرم (Tx و Rx)

    6 اطلاعات سفارش

    بخش شماره توضیحات محصول واحد
    ND8010SG-TX SD / HD / 3G-SDI فرستنده نوری رایانه
    ND8010SG-Rx SD / HD / 3G-SDI نوری گیرنده رایانه

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co.,Ltd

    تماس با شخص: Carmen Zhang

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    HD SDI مبدل

    SD HD SDI مبدل، 20km 40km 60km اختیاری مینی تبدیل با حالت تک یا فیبر تک

    سیگنال دیجیتال 12V HDMI به Hd Sdi مبدل سیگنال SDI با اندازه 158 × 120 × 36mm

    5V ~ 24VDC HDMI به Hd Sdi مبدل 720p / 1080p با 2 کانال SDI سیگنال خروجی

    پلاگین و پخش 60KM HD SDI مبدل، SD خودکار تشخیص فرستنده اپتیک

    سوئیچ اترنت PoE

    RJ45 پورت 100M صنعتی اترنت سوئیچ / 8 پله پورت سوئیچ شبکه صنعتی

    بهره وری بالا 8 پورت SFP PoE سوئیچ اترنت بهره وری بالا آسان عامل

    عملیات دوبلکس کامل 24 پورت پورت اترنت سوئیچ RJ45 پورت 100m 8.8G

    نمایشگر LCD 16 پورت اترنت سوئیچ 10 100Mbps 2G TP / SFP AC 240V دقیق

    HD HDMI Splitter

    مبدل فیبر نوری HDMI Fiber Extender تنها 20KM 1080p فرستنده و گیرنده

    HDMI 3D HD 4K Splitter 1 X 8 HDMI Splitter 1 در 8 Out

    4K 1.4b 1 × 4 HDMI Splitter 1 در 4 پشتیبانی از صدور کارت گرافیک 3D

    100Mbps RJ45 DC خروجی 12V پورت پست پشتیبانی شکاف IEEE 802.3at پو Splitter HD HDMI شکاف

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت 10 مبدل رسانه 100M تامین کننده. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER