4A B ساختمان Zhuao پارک صنعتی Gushu Xixiang Baoan منطقه شنژن، چین، 518126
چین بهترین 10 مبدل رسانه 100M برای فروش
چین بهترین راک کوه تبدیل رسانه برای فروش
چین بهترین 10 100 1000M رسانه تبدیل برای فروش

HD SDI تکرار کننده
پشتیبانی از تکرار کننده HD-SDI چند منظوره / حالت تک FXO / FXS 1 کانال تلفن صوتی Pcm

پشتیبانی از تکرار کننده HD-SDI چند منظوره / حالت تک FXO / FXS 1 کانال تلفن صوتی Pcm

10 100 1000M رسانه تبدیل
10 100 1000M رسانه تبدیل یک نوع کارت نوع فیبر مبدل 20km

10 100 1000M رسانه تبدیل یک نوع کارت نوع فیبر مبدل 20km

ماژول فرستنده SFP
QSFP28 SFP ماژول فرستنده 100G ماژول SFP فیبر نوری برای راه حل شبکه های بنیادی

QSFP28 SFP ماژول فرستنده 100G ماژول SFP فیبر نوری برای راه حل شبکه های بنیادی

10 مبدل رسانه 100M
10 100M Media Converter یکپارچه دوبعدی فیبر اترنت 1310nm SC مبدل فیبر نوری فیبر نوری

10 100M Media Converter یکپارچه دوبعدی فیبر اترنت 1310nm SC مبدل فیبر نوری فیبر نوری

سوئیچ اترنت PoE
قدرت تکرار کننده POE بیش از سوئیچ اترنت 100 متر فاصله انتقال 12V 2A

قدرت تکرار کننده POE بیش از سوئیچ اترنت 100 متر فاصله انتقال 12V 2A

محصولات بالا

ما هستیم کیفیت خوب تامین کننده از 10 مبدل رسانه 100M, راک کوه تبدیل رسانه, 10 100 1000M رسانه تبدیل از چین.

مشتری همیشه گفت
محصول Newbrige بسیار عالی است، کیفیت بسیار پایدار و خوب است، همچنین سرویس شماره 1 است —— 3 SUNLIGHT INDUSTRIA

دربارهی ما
ما که هستیم؟ Shenzhen Newbridge Communication Equipment Co. Ltd (عنوان کوتاه: Newbridge) یک تولید کننده با تکنولوژی بالا است و در سال 2004 در شنژن واقع شده است. محصول ما تحت استاندارد ISO9001 و FCC و CE و غیره کنترل شده ...
کارخانه تور
Newbridge به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای تضمین کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد ش...
کنترل کیفیت
بسته بندی و تحویل جزئیات بسته بندی: محصول داخل کیسه پلاستیکی، PE فوم برای محافظت از محصول، و سپس در کارتن قرار داده است. جزئیات تحویل: نمونه: ظرف 24 ساعت سفارش عمده: 3-7 روز پس از سپرده DHL، FedEx، UPS و TNT ما سفارشات د...
تماس با ما
نشانی : 4A B ساختمان Zhuao پارک صنعتی Gushu Xixiang Baoan منطقه شنژن، چین، 518126
تلفن کاری :
86-755-85292270-85292276(زمان کار)
86--18925261056(زمان شاغل)
فکس : 86-755-85292272