4A B ساختمان Zhuao پارک صنعتی Gushu Xixiang Baoan منطقه شنژن، چین، 518126
خانه محصولات

فرستنده گیرنده HD TVI / CVI / AHD

گواهی
کیفیت خوب راک کوه تبدیل رسانه برای فروش
کیفیت خوب راک کوه تبدیل رسانه برای فروش
نظرات مشتریان
محصول Newbrige بسیار عالی است، کیفیت بسیار پایدار و خوب است، همچنین سرویس شماره 1 است

—— 3 SUNLIGHT INDUSTRIA

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده گیرنده HD TVI / CVI / AHD

(16)
چین BNC مردانه DC فرستنده پروژکتور Passive HD برای AHD TVI CVI کارخانه

BNC مردانه DC فرستنده پروژکتور Passive HD برای AHD TVI CVI

BNC مردانه DC فرستنده پروژکتور Passive HD برای AHD TVI CVI بررسی اجمالی HD BALUN یک یک کانال گیرنده ویدئوی منفعل تک کانال است که عمدتا برای حل مشکل دخالت سیگنال ناشی از منبع احتمالی تداخل استفاده می شود. این دس... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 1080P HDI TVI / CVI / AHD گیرنده فرستنده، فیبر نوری به BNC دیجیتال تبدیل ویدئو کارخانه

1080P HDI TVI / CVI / AHD گیرنده فرستنده، فیبر نوری به BNC دیجیتال تبدیل ویدئو

1080P HDI TVI / CVI / AHD گیرنده فرستنده، فیبر نوری به BNC دیجیتال تبدیل ویدئو توضیحات محصول چندکاره اپتیکال با اپراتور مخابراتی محبوب است و در کسب و کار برای اپراتور ارتباطات، دولت و انواع اشخاص مناسب است. این ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین فیبر نوری 4ch 720P HD TVI / CVI / AHD فرستنده گیرنده درجه صنعتی کارخانه

فیبر نوری 4ch 720P HD TVI / CVI / AHD فرستنده گیرنده درجه صنعتی

فیبر نوری 4ch 720P HD TVI / CVI / AHD فرستنده گیرنده درجه صنعتی توضیحات محصول چندکاره اپتیکال با اپراتور مخابراتی محبوب است و در کسب و کار برای اپراتور ارتباطات، دولت و انواع اشخاص مناسب است. این یکی از تجهیزات ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین فرستنده گیرنده HD TVI / CVI / AHD، 1310 نانومتر 1080P 20 کیلو متر کارخانه

فرستنده گیرنده HD TVI / CVI / AHD، 1310 نانومتر 1080P 20 کیلو متر

گیرنده فرستنده 1310nm و 1550nm 1080P 20KM 4CH HDI TVI / CVI / AHD Wavelength1310nm و 1550nmOutput Power-8 ~ 3dBmOptic fiber50 125u multimode، 62 5 125u multimode، 9 125u single mode Rx ویژگی CVI / TVI / AHD به ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین ترمینال ضبط ویدیویی منفعل دیجیتال HD 1.45KG 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 108 مگاهرتز کارخانه

ترمینال ضبط ویدیویی منفعل دیجیتال HD 1.45KG 1310 نانومتر / 1550 نانومتر 108 مگاهرتز

گیرنده فرستنده 1310nm و 1550nm 1080P 20KM 4CH HDI TVI / CVI / AHD Wavelength1310nm و 1550nmOutput Power-8 ~ 3dBmOptic fiber50 125u multimode، 62 5 125u multimode، 9 125u single mode Rx ویژگی CVI / TVI / AHD به ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 20 کیلوگرم 4ch HD HDMI فرستنده گیر 16 کانال 1310nm 1550nm 1080P کارخانه

20 کیلوگرم 4ch HD HDMI فرستنده گیر 16 کانال 1310nm 1550nm 1080P

20 کیلوگرم 4ch HD HDMI فرستنده گیر 16 کانال 1310nm 1550nm 1080P Wavelength1310nm و 1550nmOutput Power-8 ~ 3dBmOptic fiber50 125u multimode، 62 5 125u multimode، 9 125u single mode Rx ویژگی CVI / TVI / AHD به ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 8 پورت HDMI فرستنده گیرنده FC SC غیر فشرده سازی فناوری رمزگذاری کارخانه

8 پورت HDMI فرستنده گیرنده FC SC غیر فشرده سازی فناوری رمزگذاری

8 پورت HDMI فرستنده گیرنده FC SC غیر فشرده سازی فناوری رمزگذاری معرفی مبدلهای HDCVI نوری فیبرنوری، ویدیوهای کامپوزیتی پیشرفته بدون فشرده و تکنولوژی انتقال نوری دیجیتال با سرعت بالا را به کار می گیرند که سیگنال ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین FC HD TVI / CVI / AHD گیرنده فرستنده، CVI به فیبر نوری Passive Transceiver کارخانه

FC HD TVI / CVI / AHD گیرنده فرستنده، CVI به فیبر نوری Passive Transceiver

HD-4V HDCVI به فیبر تبدیل معرفی مبدلهای HDCVI نوری فیبرنوری، ویدیوهای کامپوزیتی پیشرفته بدون فشرده و تکنولوژی انتقال نوری دیجیتال با سرعت بالا را به کار می گیرند که سیگنال های کامپوزیتی HDCVI را به سیگنال های ن... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 1 کانال HD TVI +1 DATA ویدیو HD TVI CVI AHD فرستنده نوری گیرنده / fm multiplexer کارخانه

1 کانال HD TVI +1 DATA ویدیو HD TVI CVI AHD فرستنده نوری گیرنده / fm multiplexer

1 کانال HD TVI +1 DATA ویدیو HD TVI CVI AHD فرستنده نوری گیرنده / fm multiplexer AHD به فیبر مبدل AHD TO Fiber Converter می تواند به طور همزمان 1-8 کانال AHD را بیش از یک فیبر نوری چند حالته یا تک حالت انتقال د... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین OEM 75Ω 1310 نانومتر HD TVI / CVI / AHD فرستنده گیرنده 720P فیبر نوری کارخانه

OEM 75Ω 1310 نانومتر HD TVI / CVI / AHD فرستنده گیرنده 720P فیبر نوری

فرستنده و گیرنده فیبر نوری OEM 1ch AHD / CVI / TVI امکانات: CVI / TVI / AHD به Fiber Converter می تواند به طور همزمان 16-16 کانال CVI / TVI / AHD را بیش از یک فیبر نوری چند حالته یا تک حالت انتقال دهد. تنظیمات ... Read More
2018-06-12 14:39:29
Page 1 of 2|< 1 2 >|
HD SDI مبدل

SD HD SDI مبدل، 20km 40km 60km اختیاری مینی تبدیل با حالت تک یا فیبر تک

سیگنال دیجیتال 12V HDMI به Hd Sdi مبدل سیگنال SDI با اندازه 158 × 120 × 36mm

5V ~ 24VDC HDMI به Hd Sdi مبدل 720p / 1080p با 2 کانال SDI سیگنال خروجی

پلاگین و پخش 60KM HD SDI مبدل، SD خودکار تشخیص فرستنده اپتیک

سوئیچ اترنت PoE

RJ45 پورت 100M صنعتی اترنت سوئیچ / 8 پله پورت سوئیچ شبکه صنعتی

بهره وری بالا 8 پورت SFP PoE سوئیچ اترنت بهره وری بالا آسان عامل

عملیات دوبلکس کامل 24 پورت پورت اترنت سوئیچ RJ45 پورت 100m 8.8G

نمایشگر LCD 16 پورت اترنت سوئیچ 10 100Mbps 2G TP / SFP AC 240V دقیق

HD HDMI Splitter

مبدل فیبر نوری HDMI Fiber Extender تنها 20KM 1080p فرستنده و گیرنده

HDMI 3D HD 4K Splitter 1 X 8 HDMI Splitter 1 در 8 Out

4K 1.4b 1 × 4 HDMI Splitter 1 در 4 پشتیبانی از صدور کارت گرافیک 3D

100Mbps RJ45 DC خروجی 12V پورت پست پشتیبانی شکاف IEEE 802.3at پو Splitter HD HDMI شکاف

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت 10 مبدل رسانه 100M تامین کننده. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER