4A B ساختمان Zhuao پارک صنعتی Gushu Xixiang Baoan منطقه شنژن، چین، 518126
خانه محصولات

HD SDI تکرار کننده

گواهی
کیفیت خوب راک کوه تبدیل رسانه برای فروش
کیفیت خوب راک کوه تبدیل رسانه برای فروش
نظرات مشتریان
محصول Newbrige بسیار عالی است، کیفیت بسیار پایدار و خوب است، همچنین سرویس شماره 1 است

—— 3 SUNLIGHT INDUSTRIA

چت IM آنلاین در حال حاضر

HD SDI تکرار کننده

(19)
چین تکرار کننده سیگنال HD SDI 1 تا 2 تکرار کننده با اتصال BNC کارخانه

تکرار کننده سیگنال HD SDI 1 تا 2 تکرار کننده با اتصال BNC

تکرار کننده سیگنال HD SDI 1 تا 2 تکرار کننده با اتصال BNC 1. بررسی اجمالی ND1102BD SD / HD-SDI 1: 2 تقویت کننده تکرار کننده و توزیع یک تقویت کننده تکرار کننده و توزیع کننده 1 تا 2 با تابع Re-clocking است. این ی... Read More
2018-06-12 15:02:01
چین پشتیبانی از تکرار کننده HD-SDI چند منظوره / حالت تک FXO / FXS 1 کانال تلفن صوتی Pcm کارخانه

پشتیبانی از تکرار کننده HD-SDI چند منظوره / حالت تک FXO / FXS 1 کانال تلفن صوتی Pcm

HD-SDI تکرار کننده پشتیبانی FXO / FXS 1 کانال تلفن صوتی pcm فیبر ترانسپوندر مبدل بررسی اجمالی: این دستگاه یک PCM چند منظوره است که می تواند 1 کانال FXO / FXS تلفن، پلاگین دیواری یا 4U پیکربندی را فراهم کند، از ... Read More
2018-06-12 14:49:02
چین 25Hz HD SDI Repeater 4 Channel 1310 / 1550nm با اتصال SC / FC / ST کارخانه

25Hz HD SDI Repeater 4 Channel 1310 / 1550nm با اتصال SC / FC / ST

HD-SDI تکرار کننده 4 کانال + 1 RJ45 singlemode 1310 / 1550nm مبدل کواکسیال آنالوگ دیجیتال بررسی اجمالی: این دستگاه چند منظوره چند منظوره PCM است که می تواند یک کانال FXO / FXS 1-2 کانال، پلاگین دیواری یا 4U را ... Read More
2018-06-12 14:49:02
چین عملکرد بالا HD SDI تکرار کننده، تکرار 1080p سیگنال ویدیویی با زمانبندی مجدد کارخانه

عملکرد بالا HD SDI تکرار کننده، تکرار 1080p سیگنال ویدیویی با زمانبندی مجدد

تقویت کننده توزیع SD / HD / 3G-SDI 1 تا 2 با 1080p و تکرار با زمانبندی مجدد Read More
2018-06-12 14:49:02
چین 60M DVI Extender 3G تکرار بیش از تک گربه 5E / 6 محلی HDMI حلقه خارج کارخانه

60M DVI Extender 3G تکرار بیش از تک گربه 5E / 6 محلی HDMI حلقه خارج

60M DVI Extender 3G تکرار بیش از تک گربه 5E / 6 محلی HDMI حلقه خارج ویژگی ★ پشتیبانی از HDMI 1.4a ★ 3D پشتیبانی ★ پشتیبانی از وضوح تصویر 1080p / 60Hz ★ پشتیبانی از سرعت داده ها 3.4Gbps و ساعت TMDS تا 340MHz ★ پ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 60 متر HDMI 1.4a Cat5 تکرار کننده 1.65Gbps 1080P کارخانه

60 متر HDMI 1.4a Cat5 تکرار کننده 1.65Gbps 1080P

60 مگابایت HDMI 1.4a Cat5 تکرار کننده 1.65Gbps 1080P ویژگی ★ پشتیبانی از HDMI 1.4a ★ 3D پشتیبانی ★ پشتیبانی از وضوح تصویر 1080p / 60Hz ★ پشتیبانی از نرخ داده های 1.65Gbps و ساعت TMDS تا 165MHz ★ پشتیبانی 8/10... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین 8 کانال تلفن + 1 کانال 100M اترنت فیبر نوری به مبدل رسانه rj11 کارخانه

8 کانال تلفن + 1 کانال 100M اترنت فیبر نوری به مبدل رسانه rj11

8 کانال تلفن + 1 کانال 100M اترنت فیبر نوری به مبدل رسانه rj11 * ویژگی های تلفن 1، فراهم می کند رابط تلفن 1/2/4/8/16 کانال، استاندارد RJ11 (دهان تلفن نوشت چند تعداد انتخاب شده) 2، رابط نوری پشتیبانی از فیبر تک ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین HD-SDI تکرار کننده 4 کانال + 1 RJ45 singlemode 1310 / 1550nm مبدل کواکسیال آنالوگ دیجیتال کارخانه

HD-SDI تکرار کننده 4 کانال + 1 RJ45 singlemode 1310 / 1550nm مبدل کواکسیال آنالوگ دیجیتال

HD-SDI تکرار کننده 4 کانال + 1 RJ45 singlemode 1310 / 1550nm مبدل کواکسیال آنالوگ دیجیتال شرح این سری چندگانه تلفن چند منظوره انتقال نوری نوری از نقطه به نقطه است که بر اساس مدارهای مجتمع بسیار گسترده ای توسعه ... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین فیبر نوری ویدیو ویدیو 8ch + 1 داده های معکوس دیجیتال ویدیو فیبر نوری مبدل کارخانه

فیبر نوری ویدیو ویدیو 8ch + 1 داده های معکوس دیجیتال ویدیو فیبر نوری مبدل

فیبر نوری ویدیو ویدیو 8ch + 1 داده های معکوس دیجیتال ویدیو فیبر نوری مبدل توضیحات محصول پخش کننده های تصویری فیبر 8 کانال از ویدیو با کیفیت پخش را با استفاده از رمزگذاری و رمزگشایی 8 بیتی در یک فیبر نوری چند حا... Read More
2018-06-12 14:39:29
چین HD SDI Repeater 1080P 8CH مبدل ویدئوی نوری فیبر نوری کارخانه

HD SDI Repeater 1080P 8CH مبدل ویدئوی نوری فیبر نوری

مبدل ویدئوی اپتیکال اپتیکال 1080P 8CH ND-TRH1VZ1DF-S20 سری تبدیل کننده های رسانه ای غیر مدیریت شده است، که به شما راه حل های اقتصادی برای تبدیل رسانه بین فیبر و اترنت مس را می دهد. این کانکتور SC، FC یا ST را ب... Read More
2018-06-12 14:39:29
Page 1 of 2|< 1 2 >|
HD SDI مبدل

SD HD SDI مبدل، 20km 40km 60km اختیاری مینی تبدیل با حالت تک یا فیبر تک

سیگنال دیجیتال 12V HDMI به Hd Sdi مبدل سیگنال SDI با اندازه 158 × 120 × 36mm

5V ~ 24VDC HDMI به Hd Sdi مبدل 720p / 1080p با 2 کانال SDI سیگنال خروجی

پلاگین و پخش 60KM HD SDI مبدل، SD خودکار تشخیص فرستنده اپتیک

سوئیچ اترنت PoE

RJ45 پورت 100M صنعتی اترنت سوئیچ / 8 پله پورت سوئیچ شبکه صنعتی

بهره وری بالا 8 پورت SFP PoE سوئیچ اترنت بهره وری بالا آسان عامل

عملیات دوبلکس کامل 24 پورت پورت اترنت سوئیچ RJ45 پورت 100m 8.8G

نمایشگر LCD 16 پورت اترنت سوئیچ 10 100Mbps 2G TP / SFP AC 240V دقیق

HD HDMI Splitter

مبدل فیبر نوری HDMI Fiber Extender تنها 20KM 1080p فرستنده و گیرنده

HDMI 3D HD 4K Splitter 1 X 8 HDMI Splitter 1 در 8 Out

4K 1.4b 1 × 4 HDMI Splitter 1 در 4 پشتیبانی از صدور کارت گرافیک 3D

100Mbps RJ45 DC خروجی 12V پورت پست پشتیبانی شکاف IEEE 802.3at پو Splitter HD HDMI شکاف

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت 10 مبدل رسانه 100M تامین کننده. Copyright © 2018 - 2020 opticalmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER